مشهورترین هتل 7 ستاره دنیا در 70 رنگ! +عکس

202سوئیت دوبلکس با قیمتی که از یک هزار و 400 دلار برای هرشب آغاز می شود و همچنان اوج می گیرد ،تمام امکانات یک خانه کامل را به شما می دهند

ادامه مطلب ...

جنوب پایتخت تکان خورد

تکاپو برای پرس و جوی قیمت ملک در هفته‌های اخیر افزایش یافت.

ادامه مطلب ...

تنظیم بیش از 160هزار قرارداد خرید فروش و اجاره مسکن در دی ماه امسال

نماینده کمیسیون تخصصی مشاوران املاک اتاق اصناف ایران گفت: در دی ماه سال 93 در مجموع 160 هزار و 868 قرارداد خرید و فروش، اجاره و قراردادهای دیگر در بنگاه های مشاوران املاک کشور تنظیم شده است.

ادامه مطلب ...

احمدی‌نژاد فروش املاک تملیکی بانک‌ها را مشکل کرد

از ٢٠ سال پیش تاكنون هر چقدر ترازنامه بانك‌های ایرانی را ورق می‌زنند، بازهم آنها را قابل اعتماد و اتكا نمی‌بینند. اگرچه بانكی‌ها صبح تا شب با همه‌جور دارایی مسموم در درون خود كلنجار می‌روند، اما با وجود این، بازهم نتوانستند ترازنامه شسته‌رفته‌ای عرضه كنند

ادامه مطلب ...

بانک‌ها عامل نیمی از گرانی‌ها

 

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک استان تهران:

مسکن راه سیم‌کارت را طی کند/ بانک‌ها عامل نیمی از گرانی‌ها

رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با اعلام اینکه بیش از 50 درصد عامل افزایش قیمت مسکن ناشی از سیاست‌های پولی و بانکی است، گفت: بانک‌ها با خرید زمین و ساخت و ساز مسکن آن هم نه برای اقشار کم‌درآمد بلکه آپارتمان‌های لوکس برای دهک‌های بالای جامعه، به گرانی مسکن دامن می‌زنند.

به گزارش خبرنگار «صما» حسام عقبایی با بیان این مطلب در یک نشست خبری افزود: بانک‌ها با این اقدامات یک رویکرد سوداگرانه در بازار مسکن ایجاد کرده‌اند، در حالی که تمامی اقدامات مربوط به ساخت و عرضه مسکن از پروسه تولید گرفته تا فروش، برای بانک‌ها ممنوع است.

ادامه مطلب ...