پله های شیشه ای، کمی ترسناک

این پلکان بخشی از طراحی آپارتمانی است که توسط Burnazzi Feltrin Architects طراحی و ساخته شده است. طراح در مورد این پله ها اینطور سخن می گوید که این پله ها چیزی نیست که شما هر روز و هر جا ببینید و این بخش جذاب آن است. پله های که کمی حس ترس با خود به همراه دارد.

ادامه مطلب ...

دکوراسیون رستوران با اسکناس


وقتی وارد رستوران می شویم بیشتر چشممان به تابلوی قیمت و البته تبلیغات مختلفی می خورد که به دیوارها چسبیده شده اند و غذاهای گوناگون را به شما نشان می دهند ولی در رستوران نمکی آلاسکا قضیه طور دیگری است.

ادامه مطلب ...

زندگی آسانتر در ابعادی کوچکتر

آیا می توانید تصور کنید که بجای داشتن ساختمانی محکم و سخت و ثابت، در بنایی زندگی کنید که از پلیمر ساخته شده باشد و با تغییر دما، تغییر شکل و اندازه دهد؟ این پروژه ای است که هم اکنون پژوهشگران موسسه معماری پیشرفته در شهر بارسلون اسپانیا در حال کار روی آن هستند. آنها سعی دارند ساختمانهایی الهام گرفته از هنر “کاغذ و تا” یا “اریگامی” طراحی کنند.

ادامه مطلب ...

گران‌ترین خانه‌های سگ‌ در جهان

«در این گزارش نمونه‌هایی از گرانقیمت‌ترین خانه‌های سگ‌ در جهان را خواهید دید که ذهن شما را منفجر خواهد کرد!»

به گزارش ایسنا، اقتصادنیوز با این مقدمه، به نقل از theilovedogssite.com‌ آورده است: برای برخی از صاحبان حیوانات خانگی، نازپروری این حیوانات، اصلاً مسأله بزرگی نیست.

ادامه مطلب ...

اجرای دکور با نمای دستباف برای رستورانی در نیویورک

گروه طراحی و معماری MANTZALIN، برای رستوران مدیترانه ای stix در منطقه ی چلسی شهر نیویورک، دکوری با استفاده از طناب ایجاد کرده است. طراح، دلیل استفاده از این دکور در این رستوران را ایحاد فضا و جو مدیترانه ای عنوان نموده است.

ادامه مطلب ...